الّلهمَّ صلِّ على محمَّد وآل محمَّد
ورود به سایت
سایت خبری ، اجتماعی و فرهنگی بازتاب کوهیج » اجتماعی و فرهنگی » مطلب ارسالی از همشهری خلیج نشین

مطلب ارسالی از همشهری خلیج نشین

در تاریخ : 13.06.91
توسط : Baztab
نظرات : 0
بازدیدها : 1967
بازهم گپ دوست
 

 

چند روز پیش مطلبی دریافت کردیم از یکی از همشهریان فهیم خلیج نشین که گویا از همراهان همیشگی بازتاب بوده و بخاطر حاشیه های چند وقت اخیر در قسمت مطالب تحلیلی بسیار متاثر شده اند و ما با کسب اجازه از محضر این دوست بزرگوار با اندکی تغییر در انشاء این متن را منتشر کردیم.

 

انسان های بیمار و ناتوان همیشه نیاز به عصا دارند و یا کمک دیگران و آن ها که از نظر اخلاقی مشکل دارند به ناسزا گویی و تهمت و افترا و در آخر کار حربه به قول خودشان نابخردی را برای کوفتن دیگران استفاده می کنند انسان های سالم جامعه نیاز به همفکری دارند و تبادل افکار خوب و از قلم و قدمشان به نفع خود و جامعه و خانواده استفاده می کنند. جناب مدیر بنده متاسفم که جامعه خود را در این چند سال نشناختیم و به بیان حقیقت پرداختیم هرچند که بنده شما را با وجود فشارهای زیاد در این یک سال و اندی در گرفتاری ها هنوز عصبانی و چوب به دست ندیده ام.

 

 راستی کی از شک و گمان بد نسبت به هم دیگر نجات خواهیم یافت کی؟؟؟

 _______________________________________

جواب مدیر: سلام بر شما دوست عزیز

 

ما بر این باوریم که همین نظرات صمیمانه شما صله ما است که داریم دریافت می کنیم از تک تک سروران عزیز ممنونیم، میدانیم این روزها و در این قرن به خاطر نوشتن به آدم یک ریال هم پول نمی دهند همین قدر که شما گشت و گذاری در این وبسایت به خاطر عشق و علاقه ی که به کوهیج دارید انجام می دهید باور ما را بیشتر می کند که پلی که بین جوانان فهیم و خودمان به وجود آورده ایم مستحکم تر شده است.

 

 یقین داریم وضعیت فرهنگی منطقه رو به بهبودی است و آن وقت اگر ما به خود تکانی ندهیم و عقب بمانیم این دیگر چه عرض کنیم نمی نویسیم و به احترام شما این کلمه را درز می گیریم. روستای ما از لحاظ عمرانی به حمدالله حرکت چشم گیر و روبه رشدی داشته است و دیگر وقت آن رسیده که شتاب فرهنگی خود را با ورود افراد ماهر و متخصص در تمامی زمینه ها دو چندان کند.

 

همین رسانه های جمعی که در بین مردم مشغول به فعالیت اند تا مادامی که مغرضانه قلم به دست نگیرند خود منشاء خیر و برکت برای مردم آن منطقه محسوب می شوند.

 

نه دوست بزرگوارچنین نیست. به قول یکی از سروران وطن داری از ماکیان باید بیاموزیم.

 

ما به اجتهاد عقل و دین و ادبمان دو کلمه حرف حساب بیشتر ننوشته ایم. تاوان حرف حق را هم خودمان می پردازیم. از نظر لطف شما هم بی نهایت ممنونیم.
دوست گرامی در این حد بگوئیم که ما در این فضای مجازی ماندنی هستیم مگر با چماق بیرونمان کنند بازخواست های رجال شاکی را نیز پس دادیم اما از خود شرمنده ایم که چرا خاطر جناب عالی و دیگر دوستان را مشوش ساختیم از شما پوزش می طلبیم و این نوید را به تمامی کاربران می دهیم که با وجود فشارهای موجود انتشار مطالب تحلیلی همچنان به قوت خود باقیست. 

هر تیر که در جعبه ی افلاک بود               آمـاجـگـهـش ایـن دل غـمـنــاک بـــود
تـا چـرخ چنین ظالم و بیباک بـود              آسوده و خوش کسی که در خاک بـود
                                                                               "عوفی"
دسته بندی : اجتماعی و فرهنگی
بازگشت
تلگرام
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
جدید ترین تصاویر گالری